PolProd sp. z o. o.
Dzisiejsza data: 20.06.2019


Strona hurtowni
Wejście do e-hurtowni.
Access to e-warehouse.
Eingang zum E-Großhandel.
[ wejdź ]


Informacje

PolProd spółka z o. o.
ul. Krakowska 10
PL-32-064 Rudawa koło Krakowa
tel/fax +48 12 3521645 (CENTRALA)
tel. +48 3 99275238
fax +48 701 280321
Skype: pol-prod Skype status:

Zadzwoń przez Skype
Wyślij wiadomość przez Skype

e-mail: polprod.krakow@gmail.com
e-mail: biuro@polprod.pl

Zasady współpracy

Zamówienia
Zamówienia przyjmowane są do każdego czwartku do godziny 23:00. Zamówienia można przesyłać poprzez platformę internetową www.hurtowniaspozywcza.eu, e-mailem, faksem, poprzez Skype lub telefonicznie. Na zamówieniach prosimy koniecznie o podawanie kodów produktów, abyśmy mogli jednoznacznie zidentyfikować produkt! Oferta niniejsza nie jest ostateczna, jeżeli chcecie Państwo zamówić dowolny produkt nie zawarty w ofercie, możecie to uczynić podając dokładne dane produktu i producenta. Jako kod produktu prosimy o podanie siedmiu zer.

Dostawy
Dostawy realizowane są bezpłatnie do:
Austria : poniedziałki i wtorki (cotygodniowo)
Belgia : środy i czwartki (cotygodniowo)
Francja : środy i czwartki (cotygodniowo)
Holandia : środy i czwartki (cotygodniowo)
Niemcy : środy i czwartki (cotygodniowo)
Wielka Brytania : piątki i soboty (cotygodniowo)
Dla niektórych klientów uruchamiamy dodatkowe transporty w inne dni tygodnia. Harmonogram dostaw może ulec zmianie, a o dokładnych terminach informujemy na stronach e-hurtowni w wyprzedzeniem 3 tygodniowym

Tabor
Pojazdy nasze są dostosowane do transpotu żywności i spełniają wszystkie wymagane kryteria w tym zakresie. Każdy pojazd jest dzielony na część mroźną i chłodniczą, tak aby móc transportować również produkty głęboko zamrożone. Dysponujemy pojazdami 12t, jak również typu van, które są preferowane ze względu na elastyczność czasu pracy kierowców.

Ceny
Ceny walutowe na fakturach (rachunkach) są przeliczane z polskich złotych wg kursu NBP danej waluty w dniu wystawiania faktury, lub dnia poprzedniego w przypadku jeżeli kurs w NBP nie został jeszcze ustalony.

Rabaty
Rabaty ustalane sa indywidualnie.

- Każdy z klientów otrzymuje automatycznie 1% wyzszy rabat, jezeli obrót kwartalny po przeliczeniu walut przekroczy wartośc 50.000,00 PLN uwzgledniajac faktury i korekty
- Każdemu z klientów, którego obrót kwartalny po przeliczeniu walut, nie przekroczy wartosci 12.000,00 PLN uwzgledniajac faktury i korekty, rabat zostanie automatycznie obnizony o 1%

Korekty rabatów, beda dokonywane zawsze w ostatnim dniu kwartalu (31 marzec, 30 czerwca, 30 wrzesnia, 31 grudnia)

Etykiety
Każdy produkt nie opatrzony orginalnym opisem w języku kraju przeznaczenia jest zaopatrywany przez nas w odpowiednie etykiety z opisami w konkretnym języku. Jeżeli odbiorca wyrazi takie życzenie, na etykietach tych możemy wydrukować również kody paskowe wg podanego klucza, lub też zastosować nasz klucz kodów towarowych co ułatwi identyfikację towarów przy zamówieniach. UWAGA ze względów bezpieczeństwa nie etykietujemy produktów mrożonych!

Płatności
obowiązuje system płatności gotówkowej przy odbiorze towaru. Firma nasza może odstąpić od tej zasady w uzasadnionych wypadkach po minimum 3 miesięcznym okresie próbnym w stosunku do niektórych odbiorców.

Reklamacje
W razie uzasadnionych reklamacji będzie wystawiana faktura korygująca i wartość następnej dostawy będzie obniżona o wartość tej korekty. Wszelkie sprawy sporne są z zasady rozstrzygane na korzyść klienta.

Forma opisu produktów
Przykład: "Rekin" - Rolmops w zalewie octowej 450g (6x) Oznacza: nazwa producenta – nazwa produktu, gramatura, (ilość w opakowaniu zbiorczym).
Każdy produkt jest opisany na dokumentach w 3 językach: polskim, angielskim i niemieckim.

Skróty używane w ofercie
400g – waga jednostkowa netto
b/k – bez kości
b/g – bez głowy
dp – duża porcja
egal – stała waga produktu
kg – produkt sprzedawany na wagę
luz – pakowanie luzem
map – pakowanie w atmosferze modyfikowanej
p – porcja
p vac – porcja w opakowaniu próżniowym vaccum
tac – tacka
vac – pakowanie próżniowe vaccum
z/k – z kością
z/g – z głową.
[ powrót na górę strony ]

Created by 4T1