PolProd sp. z o. o.
Dzisiejsza data: 20.06.2019


Strona hurtowni
Wejście do e-hurtowni.
Access to e-warehouse.
Eingang zum E-Großhandel.
[ wejdź ]


Informacje

PolProd spółka z o. o.
ul. Krakowska 10
PL-32-064 Rudawa koło Krakowa
tel/fax +48 12 3521645 (CENTRALA)
tel. +48 3 99275238
fax +48 701 280321
Skype: pol-prod Skype status:

Zadzwoń przez Skype
Wyślij wiadomość przez Skype

e-mail: polprod.krakow@gmail.com
e-mail: biuro@polprod.pl

Nasze atuty

Co Państwo zyskujecie przy podjęciu współpracy z naszą firmą?

1. Możliwie najniższe ceny, gdyż produkty nabyte u nas kosztują dokładnie tyle samo ile płacą za nie nasi polscy odbiorcy!
2. GNC, czyli gwarancja najniższej ceny. Naszym partnerom gwarantujemy najniższe ceny na rynku. Jeżeli udokumentują Państwo, że inny kontrahent oferuje dany produkt po niższej cenie niż nasza, automatycznie wyrównujemy ją do tego pułapu. GNC stosowane jest dla klientów po 3 miesięcznym okresie próbnym
3. Dostęp do najszerszego asortymentu, gdyż w naszej ofercie znajduje się ponad 10.000 produktów najbardziej znanych i renomowanych producentów, a baza ta zwiększa się permanentnie. Oferta nasza nie będzie nigdy ostateczna, jeżeli życzeniem Państwa będzie jakikolwiek produkt nie ujęty w naszym zestawieniu, zostanie on automatycznie wprowadzony do oferty, tak więc nie ma żadnych ograniczeń przy asortymencie.
4. Dostawy dzielonymi samochodami typu chłodnia/mroźnia z zapisem temperatury, tak aby możliwy był transport zarówno produktów chłodniczych, jak również mrożonek i lodów.
5. Najdłuższe terminy ważności, ponieważ produkty nie są magazynowane, ale odbierane bezpośrednio od producentów lub też przez nich dowożone tuż przed wyjazdem w trasy.
6. Brak minimalnych zamówień, każde zamówienie nawet to najmniejsze będzie przez nas terminowo zrealizowane.
7. Brak opłat za transport, płacicie Państwo tylko i wyłącznie za zamówione i dostarczone towary.
8. Brak zobowiązań na wyłączność, oraz innych tego typu umów. Czyli możecie Państwo zaopatrywać się również z innych źródeł, współpraca z nami nie wyklucza tego.
9. Atrakcyjny system rabatowy i lojalnościowy uzależniony od wielkości (wartości) zamówienia i czas-okresu współpracy z naszą firmą, który dodatkowo obniża koszty nabycia towarów.
10. Częste promocje, gdyż każda akcja promocyjna wprowadzona przez producentów jest automatycznie cedowana na odbiorcę, czyli Państwa. O promocjach informujemy z wyprzedzeniem, aby mieli Państwo możliwość ewentualnego zwiększenia zamówienia.
11. Dostawy gratisowych gadżetów i próbek towarów do darmowego rozdania klientom (dzieciom).
12. Przy dużych zamówieniach możliwość nieodpłatnego otrzymania części wyposażenia sklepów typu zamrażalki, lodówki itp.
13. Dostawy nieodpłatnych materiałów reklamowych wybranych firm, typu stojaki, reklamy itp.
14. Czas realizacji zamówień to 48 godzin, biorąc pod uwagę czas dojazdu oraz czas startu samochodów w zaplanowane trasy.
15. Obsługa w języku polskim, niemieckim lub angielskim, zarówno pracowników biurowych, jak również kierowców.
16. Każdy klient otrzymuje indywidualnego doradcę, który jest w pełni odpowiedzialny za realizację zamówień, jak i wszelkich innych Państwa życzeń. Doradca ten jest dostępny dla Państwa nawet poza godzinami pracy naszego biura. Macie Państwo z nim kontakt 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.
17. Specjalna platforma internetowa poprzez którą można w bardzo prosty sposób zamawiać towary, sprawdzać ceny, przeglądać aktualne promocje, sprawdzać stan realizacji zamówienia, a nawet śledzić pozycję pojazdu dostarczającego towar.
18. Możliwość drukowania indywidualnych cen detalicznych i kodów paskowych na każdym produkcie według podanego wcześniej klucza.
[ powrót na górę strony ]

Created by 4T1