PolProd sp. z o. o.
Dzisiejsza data: 25.08.2019


Strona hurtowni
Wejście do e-hurtowni.
Access to e-warehouse.
Eingang zum E-Großhandel.
[ wejdź ]


Informacje

PolProd spółka z o. o.
ul. Krakowska 10
PL-32-064 Rudawa koło Krakowa
tel/fax +48 12 3521645 (CENTRALA)
tel. +48 3 99275238
fax +48 701 280321
Skype: pol-prod Skype status:

Zadzwoń przez Skype
Wyślij wiadomość przez Skype

e-mail: polprod.krakow@gmail.com
e-mail: biuro@polprod.pl

O nas

Witamy serdecznie na naszych stronach

Firma nasza zajmuje się hurtowym zaopatrzeniem punktów sprzedaży detalicznej na terenie Unii Europejskiej w produkty polskie. Bazujemy na doświadczeniu firmy-matki, która od kilku lat zaopatruje kilkadziesiąt sklepów i sieci na terenie południowej Polski. Staramy się być ogniwem łączącym polskich producentów bezpośrednio z punktami sprzedaży.

Dobro naszego klienta jest dla nas najważniejszym priorytetem. Tak więc staramy się przywiązywać najwyższą wagę do jakości oferowanych przez nas usług, jak i zaspokajania najbardziej wyszukanych życzeń i oczekiwań klientów. Nasi przedstawiciele handlowi prowadzą praktycznie codziennie negocjacje z dostawcami i producentami towarów znajdujących się w naszej ofercie. Staramy się dla naszych klientów wynegocjować jak najkorzystniejsze warunki. Dlatego też mimo wzrostu cen na rynku w Polsce, staramy się zawsze utrzymać niezmieniony ich poziom w naszej ofercie, a w większości przypadków twardo negocjować z dostawcami, tak aby móc nawet obniżać ich poziom. Staramy się systematycznie poszerzać sieć naszych odbiorców, co dodatkowo stymuluje lepszą pozycję negocjacyjną u dostawców. Wykorzystujemy do tego całe nasze doświadczenie, wiedzę i wiele posiadanych przez nas kontaktów na terenie Polski i Europy. Wszystkie wynegocjowane upusty są automatycznie cedowane na naszych klientów. Permanentnie zwiększamy również asortyment oferowanych przez nas towarów o nowych producentów i nowe produkty.

Nasza strategia polega na tym, że naszych odbiorców nie traktujemy jak „zwyczajnych” klientów, ale jak szeroko pojętych partnerów. Podejście to zdaje bardzo dobrze egzamin z korzyścią dla obu stron. U nas każdy, nawet ten najmniejszy klient traktowany jest z pełną powagą. Staramy się z powodzeniem, aby sprostać natychmiast każdemu życzeniu odbiorcy. Służymy radami i naszym doświadczeniem i każdy sukces naszego klienta jest traktowany jak nasz własny. Natomiast każdy Państwa problem, będzie równocześnie naszym problemem i będziemy się starali wspólnie go rozwiązać. Reasumując – zależy nam, aby nasi odbiorcy funkcjonowali jak najlepiej i często nawet kosztem pewnych wyrzeczeń z naszej strony, dążymy do tego aby im w tym pomóc.

Dostawy realizujemy w cyklu tygodniowym samochodami typu chłodnia-mroźnia, tak aby móc dostarczać Państwu również produkty mrożone. Pojazdy są wyposażone w czytniki temperatury i spełniają wszystkie wymogi formalne związane z transportem produktów żywnościowych.

Dajemy również Państwu jako jedyna firma na rynku potężne narzędzie w postaci hurtowni internetowej, w której znajdziecie Państwo ponad 10.000 produktów. Wygodnie nie wstając z fotela możecie przejrzeć asortyment, sprawdzić ceny obowiązujące tylko Państwa, sprawdzić cotygodniowe promocje i zamówić interesujące Was produkty. Zaraz po złożeniu zamówienia w naszej hurtowni zostaje wygenerowany automatycznie rachunek pro-forma, tak aby móc sprawdzić wartość zamówienia i sprawdzić jego realizację przy dostawie. Nie znajdujecie Państwo konkretnego produktu w naszym zestawieniu? Wystarczy podać jego dane poprzez formularz, a najdalej do 2 tygodni wejdzie on na stałe do naszej oferty. Takiej wygody jeszcze Państwo nie doświadczyli!

DZIĘKUJEMY ZA WIZYTĘ I ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY
[ powrót na górę strony ]

Created by 4T1